Oferta

Clue Engineering oferuje kompleksowe usługi projektowe oraz zarządzanie projektem dla sektora offshore oraz innych branż przemysłu.

Usługi

Produkty

 

Obliczenia wytrzymałości doraźnej oraz trwałej konstrukcji i połączeń metodami:

  • manualnymi (Mathcad, Excel)
  • MES (FEMAP with NX Nastran, Autodesk Robot)

1

1b

Analizy modalne i wyboczeniowe konstrukcji

2

Wymiarowanie i dobór napędów hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych

3b

Matematyczne modele w zagadnieniach mechaniki

Analiza ścieżki zniszczenia (Failure Mode Analysis)

Projektowanie

Projektowanie żurawi, wciągarek i innych urządzeń zgodnie z przepisami i normami: DNV, ABS, API, GL, EN. Kompleksowe usługi projektowe obejmujące: zaprojektowanie urządzenia, modelowanie 3D, dokumentacja wykonawcza wraz z wykazami materiałowymi. Zatwierdzenie projektu przez towarzystwa odbiorowe takie jak DNV i ABS.

3

Zarządzanie projektem i nadzór produkcyjny

Całościowe zarządzanie projektem łącznie z nadzorem produkcyjnym, nadzorem montażu oraz testów urządzeń.

4

Wykonawstwo

Wraz z naszymi zaufanymi i sprawdzonymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować wykonawstwo urządzeń dźwigowych, wciągarek, konstrukcji dla sektora budowlanego i innych nietypowych urządzeń.

5

Trawersy do urządzeń dźwigowych

Oferujemy dostawę różnego typu trawers do podnoszenia, projektowanych zgodnie z przepisami towarzystw klasyfi kacyjnych: DNV, ABS i innych. Nośność od 10 to 200 T. Trawersy dostarczamy w komplecie z certyfikowanymi zawiesiami i szaklami.

6

Krążki linowe i zblocza

Projektujemy i dostarczamy krążki linowe oraz zblocza linowe dla przemysłu offshore w wersji spawanej, odlewanej bądź wykonanej z odkuwki. Produkty są w pełni certyfikowane przez towarzystwa odbiorowe DNV, ABS i inne. Oferujemy pokrycie antykorozyjne zgodne ze standardem NORSOK M-501.

Banana sheave

Żurawiki słupowe

Dostarczamy różnego typu żurawiki słupowe o udźwigu od 2000 to 10000 kg, również w nietypowych, specjalnych wykonaniach.

8

Suwnice bramowe

Clue Engineering dostarcza suwnice bramowe projektowane i wykonane zgodnie z przepisami towarzystw odbiorowych ABS, DNV, LRS i innych. Nasze urządzenia projektujemy zgodnie z wymaganiami klienta. Elastyczność projektowa pozwala nam na dostawę urządzeń skrojonych na miarę potrzeb użytkownika.

9

Żurawie ram luffing, hammerhead, rope luffing, rope king post

Clue Engineering dostarcza żurawie okrętowe oraz żurawie off shore projektowane zgodnie z normami DNV, ABS, EN 13852-1. Nasza oferta obejmuje żurawie projektowane na specjalne zamówienie ściśle według wymagań klienta.

10

11

12

Zapisz


Nasze ostatnie projekty